Окупанти анонсували ліквідацію боєприпасів у Сакському районі Криму

Новини України та світу
Ярослава Саєнко
15 Серпня 2022, 13:05
Ярослава Саєнко
15 Серпня 2022, 13:05

Починаючи з п’ятниці в підконтрольних окупанту «кримських медіа» та соціальних мережах стала поширюватися інформація про те, що в кар’єрі в Сакському районі окупованого Криму, між селами Наумовка та Вітрівка, з 15 серпня нібито «силами МНС» окупантів «проводитимуться роботи зі знищення вибухонебезпечних предметів». Про це повідомляє Асоціація реінтеграції Криму.

Повідомляється, що окупанти контролюють у цій частині Сакського району склади озброєнь, злочинно призначених для Чорноморського флоту агресора, а також розмістили в останні роки велике сховище для дизельного та авіаційного палива, призначених насамперед для авіації, що базувалася в Новофедорівці, а також для інших структур загарбників.

Таким чином можна змоделювати ситуацію, коли окупанти дуже стурбовані ризиком «нового куріння в недозволеному місці», після якого не стане ані сховищ для палива, ані арсеналів агресора, і почали «ротацію боєзапасу» особливо такого, який за останні роки окупації став нетранспортабельним через недбале зберігання, — йдеться в повідомленні.

Також є ймовірність, що окупанти почнуть знищувати у вказаному кар’єрі й залишки боєкомплекту, який не вибухнув минулого тижня у Новофедорівці після «куріння під час розвантаження палива».

Як повідомляли QIRIM.News, 9 серпня жителі окупованого Криму повідомили про вибухи у районі військового аеродрому у селі Новофедорівка.  За даними ЗМІ, аеродром у Новофедорівці, що неподалік від міста Саки, є одним із ключових пунктів для російської армії. Саме звідти ворожа авіація підімалась у небо та бомбила цивільне населення на материковій частині України.