Окупанти на Херсонщині набирають чоловіків до «народної міліції»: освіта, вік, стан не мають значення

Новини України та світу
Ліна Тимошина
19 Вересня 2022, 12:58
Ліна Тимошина
19 Вересня 2022, 12:58

На окупованій Херсонщині російські загарбники набирають чоловіків до «народної міліції», без обмежень за віком та фізичним і моральним станом. Про це повідомляє пресслужба Головного управління розвідки Міноборони України.

На зборах місцевих жителів, які представники окупаційної адміністрації провели у селищі Мирне Херсонської області за участі військових рф, обговорювалось питання набору місцевих чоловіків до складу «народної міліції». Було зазначено, що освіта, вік, фізичний та моральний стан не мають жодного значення, - йдеться у повідомленні.

Окрім цього на зборах окупанти обговорювали питання отримання паспортів рф та майбутнього пенсійного забезпечення.

Представники окупаційної адміністрації розповіли «високий рівень життя» пенсіонерів рф. А також, що кожного з них влада обов’язково щорічно «відправляє у туристичні подорожі», - зазначили в ГУР.

Крім того, за даними української розвідки, окупанти намагаються мобілізувати чоловіків на територіях Луганської області, які було окуповано у 2022 році.

Зокрема у Сєвєродонецьку планувалось знайти 500 чоловіків, які мали поповнити склад 2 армійського корпусу та підрозділи так званої «народної міліції». Наразі програма «мобілізації» повністю провалена, - наголосили в ГУР.