Окупанти на Херсонщині викрали трьох людей: їх могли вивезти в окупований Крим, - КРЦ

Новини України та світу
Ліна Тимошина
03 Лютого 2023, 12:17
ФОТО: КРЦ
Ліна Тимошина
03 Лютого 2023, 12:17

У четвер, 2 лютого, у селі Бойове Генічеського району російські силовики викрали двох братів Батюха Вадима Миколайовича (16.10.1978 року народження) та Батюха Федора Миколайовича (10.07.1975 року народження), а також їх сусіда Заренського Олега Миколайовича.

Про це повідомляє Кримськотатарський ресурсний центр (КРЦ).

Як стало відомо Кримськотатарському Ресурсному Центру, 2 лютого у селі Бойове Генічеського району був проведений рейд. Приїхало близько 10 машин. Всі шукали якусь зброю, обшукували будинки, перевертали особисті речі, когось побили, а 3 людей викрали та вивезли у невідомому напрямку, - йдеться у повідомленні.

У КРЦ розповіли, що рідні Вадима та Федора Батюхів намагалися їх розшукати, проте нічого не вийшло. У підвалах училища № 17 міста Генічеськ, де окупанти проводять допити та катують людей, їх не було. Можливо, вони знаходяться на базі «Прибой», але там також не дають ніяких конкретних відповідей.

Також, ймовірно, трьох чоловіків могли вивезти в окупований Крим, - зазначили у КРЦ.

В організації додали, що вже готують заяву до Робочої групи ООН з насильницьких та недобровільних зникнень.

У КРЦ нагадали, що, за інформацією кримських адвокатів, у СІЗО Сімферополя утримують від 50 до 100 громадян України, яких було захоплено російською армією чи спецслужбами на окупованих територіях України та вивезено до Криму. З усіма цими затриманими досі немає жодного зв’язку.