Окупанти «націоналізували» понад 50 об’єктів у Криму: для утримання температури ненависті до України, — Чубаров

Новини України та світу
Ліна Тимошина
26 Травня 2023, 16:01
Ліна Тимошина
26 Травня 2023, 16:01

Російські окупанти в Криму кілька разів на рік поповнюють список об’єктів, які підлягають “націоналізації”. Це робиться для утримання певної температури ненависті до України, адже майно належить юридичним особам та українським громадянам.

Про це розповів голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров в ефірі телеканалу FREEДОМ, передає UA | TV.

Він нагадав, що нещодавно російські окупанти внесли до списку 57 нових об’єктів, зокрема будівлю Меджлісу кримськотатарського народу.

В окупованому Криму є перелік майна іноземних громадян і держав, які вчиняють щодо Росії нібито недружні дії, і це майно підлягає “націоналізації”. До списку регулярно, десь один-два рази на рік, вносять різні об’єкти. Чому вони розтягують це “задоволення” — важко сказати. Але факт залишається фактом. У лютому минулого року вони внесли до цього списку 147 об’єктів, у лютому цього року — понад 600 об’єктів. Тепер вони додали ще 57 нових об’єктів, зокрема й будівлю Меджлісу кримськотатарського народу, — розповів Чубаров.

Так російські окупанти демонструють рішучість карати ворогів росії, вважає голова Меджлісу.

На мій погляд, це просто підтримання російськими окупантами та їхніми прислужниками в Криму певної температури ненависті до України загалом, оскільки все стосується майна юридичних осіб і громадян України. Це свого роду спроби рішучості постійно карати ворогів Росії. Як би там не було, всі ці дії юридично нікчемні, — зазначив Чубаров.

Як повідомляли QIRIM.News, окупанти в Криму "націоналізували" будівлю Меджлісу в Сімферополі та квартиру дружини Президента України Олени Зеленської в Ялті.