Окупанти оштрафували жительку Севастополя на 40 тисяч рублів за "дискредитацію" армії РФ

Новини України та світу
Шевчук Микола
31 Січня 2023, 13:34
Анастасія Жвік
Шевчук Микола
31 Січня 2023, 13:34

Жителька окупованого Росією Севастополя Анастасія Жвік, яку окупанти визнали іноземним агентом, вдруге притягнута до відповідальності за "дискредитацію Збройних сил РФ".

Відповідну інформацію поширила пресслужба так званого Ленінського районного суду Севастополя, повідомляє телеграм канал «Кримський вітер».

Окупанти заявили, що активістка у квітні опублікувала на своїй сторінці в Instagram фотографію з написом англійською мовою, яка в перекладі російською "дискредитує російську армію". При цьому який саме був текст не повідомляється.

Повідомляється, що з урахуванням обтяжуючих (повторне порушення ст. 20.3.3 КоАП РФ) та пом'якшувальних (визнання вини) обставин Анастасія Жвік була визнана винною у скоєнні адміністративного правопорушення та оштрафована на 40 тисяч рублів.

Нагадаємо, 26-річна Анастасія співпрацювала з виданням "Медуза", яке раніше також було визнано в РФ іноземним агентом. Вона писала на замовлення ТОВ «Medusa Project» статті про репресії щодо товариства «Меморіал» та затримання неповнолітніх на ліберальних мітингах.

Відзначається, що визнання Анастасії Жвік іноагентом – це перший випадок у Криму та Севастополі.