Окупанти перетворюють Крим у прифронтовий плацдарм

Новини України та світу
Асіф АлієвQHA
13 Травня 2022, 17:08
Асіф АлієвQHA
13 Травня 2022, 17:08

В окупованому Криму  триває підготовка агресором ключових доріг півострову для його наступного використання у якості прифронтової зони.

Про це повідомляє Асоціація Реінтеграції Криму.

В повідомлені вказано, що окупанти звітували про «термінове відновлення» низки автошляхів півострову, які мають для його вагоме тактичне значення, зокрема для перекидання військ та техніки.

 Це дорога до Мисового на Керченському півострові, де базуються підрозділи «прикордонної охорони» окупантів, дорога до використовуваного Чорноморським флотом агресора селища Орджонікідзе біля Феодосії, та до селища Кіровське, де розташований потужний воєнний аеродром. У Західному Криму окупанти відновлюють та розширяють дорогу, що перетинає з півночі на південь Тарханкутський півострів, від села Далеке до Знам’янського.

Продовжується накопичення та активне застосування авіатехніки загарбників на аеродромах Бельбеку та Новофедорівки, звідки окупантами ведуться вильоти у зону бойових дій. На ці аеродроми постійно прибувають воєнно-транспортні літаки окупантів.

Отже окупований Крим остаточно втрачає ознаки «курортного регіону» та перетворюється у прифронтовий плацдарм, за умов стратегічної невдачі злочинних замислів агресора із окупації усього півдня материкової України.