Окупанти підняли по "тривозі" мотострілків ЧФ РФ в окупованому Криму

Новини України та світу
Ліна Тимошина
08 Жовтня 2021, 13:57
Ліна Тимошина
08 Жовтня 2021, 13:57

Військових з'єднання берегової оборони армійського корпусу Чорноморського флоту підняли за сигналом «тривога» у рамках підсумкової перевірки військ за річний період навчання. Про це повідомили в Міністерстві оборони Російської Федерації.


"Мотострілецькі підрозділи зі штатним озброєнням у складі змішаних колон зробили 200-кілометрові марші комбінованим способом на міжвидовий полігон Опук для відпрацювання тактичних дій, відповідно до вказівок вищого командування. Пересування військ здійснювалося різними маршрутами з максимальною прихованістю", - йдеться у повідомленні.


За даними Міноборони РФ, армійці відпрацювали завдання з відбиття нападу диверсійно-розвідувальної групи умовного супротивника і подолання умовно заражених ділянок місцевості. Наступним етапом підсумкової перевірки військ буде участь в двосторонньому бригадному тактичному навчанні.


"До практичних дій в польових умовах і в морських полігонах залучено понад 20 тисяч військовослужбовців зі складу трьох загальновійськових армій, сил (військ) Чорноморського флоту і Каспійської флотилії, об'єднання ВПС і ППО, з'єднань і частин родів військ і спеціальних військ окружного підпорядкування", - зазначили в російському оборонному відомстві.

Як повідомляли QIRIM.News, 21 вересня Чорноморський флот РФ вивів близько 20 надводних кораблів і суден забезпечення з пунктів базування окупованого Севастополя і Новоросійська на навчання з виконанням ракетних і артилерійських стрільб. 

QIRIM.News писали також, що у вересні на полігоні «Опук» в окупованому Криму проходили артилерійські навчання росіян.