Окупанти підтримують «дорогу життя» між Кримом та островом Зміїний

Новини України та світу
Ярослава Саєнко
16 Травня 2022, 13:41
Ярослава Саєнко
16 Травня 2022, 13:41

Російські окупанти змушені підтримувати морську дорогу життя між Кримом і островом Зміїний, на якому продовжують нарощувати власну присутність. Зокрема, на острові агресор розмістив кілька зенітно-ракетних комплексів ППО та одночасно збільшив їхню кількість у Західному Криму. Про це повідомляє ARC в Телеграм.

Супутникові знімки показують, що на відповідну кількість комплексів ППО зменшилося прикриття агресором Керченського мосту.

Також на Зміїному окупанти розпочали водолазні роботи, очевидно сподіваючись підняти власну техніку та кораблі, затоплену під час атак української армії.

Як свідчить місцеве населення станом на ранок 16 березня, на рейді озера Донузлав було помічено до трьох великих десантних кораблів Чорноморського флоту, які, ймовірно, прибули в цей район для завантаження. Також біля Донузлава було помічено кілька дрібних катерів та інших судів агресора.

В таких умовах агресор продовжує завдавати з акваторії Чорного моря ракетних ударів по цивільних та інфраструктурних об'єктах на Одещині.