Окупанти проводять в Криму артилерійські навчання

Новини України та світу
Алла Трапезова
15 Вересня 2021, 10:56
Алла Трапезова
15 Вересня 2021, 10:56

На полігоні «Опук» в окупованому Криму проходять артилерійські навчання росіян. Про це повідомили в прес-службі Міноборони країни-агресора.

Повідомляється, що залучені 300 військовослужбовців окупаційного контингенту ЗС РФ та близько 50 одиниць бойової і спецтехніки. Зокрема, буде використане артилерійське знаряддя «Мста-Б», Д-30 і РСЗВ «Град-М».

Фото: Міноборони РФ

В ході навчань відпрацюють розгортання на вогневих позиціях, пройдуть стрільби по умовному противнику на різних дальностях відкриття вогню.

Крім того, буде відпрацьований вихід в райони для підготовки позицій для стрільби, обладнання та маскування інженерних об'єктів.

Фото: Міноборони РФ

Нагадаємо, в серпні підрозділи матеріально-технічного забезпечення окупаційного Чорноморського флоту (ЧФ) РФ провели чергові незаконні навчання біля берегів окупованого Криму. Були задіяні понад десяти кораблів і суден забезпечення ЧФ, в тому числі фрегати «Адмірал Григорович» і «Адмірал Макаров», ракетний катер «Набережні Човни», танкери, морські, рейдові буксири і водолазні судна, вертольоти і літаки Морської авіації ЧФ.