Окупанти прийшли з обшуками до будинку делегата Курултаю Лемара Юнусова

Кримські татари
Шевчук Микола
12 Березня 2023, 12:32
Шевчук Микола
12 Березня 2023, 12:32

Окупанти зранку 12 березня прийшли з обшуком до будинку делегата Курултаю кримськотатарського народу Лемара Юнусова, який проживає в селі Урожайне Сімферопольського району Криму.

Про це повідомляє «Кримська солідарність».

Повідомляється, що обшук у будинку кримського татарина окуапнати мотивували ушкодженням залізниці у Бахчисарайському районі. Ніхто із членів родини не затриманий.

У всі кімнати не заходили, поверхово все переглянули, питання ставили щодо вибуху на залізниці. Шукали відповідні предмети. Я сказав усе, що ви знайдете, це те, що ви самі принесли. Вони кажуть: "Хочете, самі нас обшукайте". Я говорю — клоунами не будьте. Ніхто вас не обшукуватиме. Обшукувати прийшли ви. За годину впоралися, дуже швидко. Попросили, щоби ніхто не підходив, ніхто не під'їжджав. Нічого вони не виявили, – заявив Лемар Юнусов.

Раніше повідомлялося, що зранку 11 березня у селі Першотравневе Сімферопольського району Криму у будинку кримського татарина Ахтема Ісмаїлова окупанти провели обшук. ФСБ заявляє, що надійшло повідомлення про пошкодження ним залізниці у Бахчисарайському районі 23 лютого цього року.

Нагадаємо, 28 лютого окупанти проводили обшуки в будинку Соїна Джелілова в Сімферопольському районі Криму, 6 березня — в будинку Едема Муртазаєва в Судаку, 9 березня – у Мемета Ашурова в Червоногвардійському районі Криму та Асана Абдурамана, якого немає у Криму. Усі вони заперечують будь-яку причетність до пошкодження залізниці у Поштовому.