Окупанти у Севастополі оштрафували та звільнили з роботи місцеву мешканку за коментар у Telegram

Новини України та світу
Шевчук Микола
31 Травня 2023, 13:03
Шевчук Микола
31 Травня 2023, 13:03

Російські загарбники у Севастополі за нібито «дискредитацію армії рф» звільнили з роботи та оштрафували викладачку  місцевого коледжу.

Про це повідомляє телеграм-канал «Кримський вітер» з посиланням на матеріали так званого Гагарінського районного суду Севастополя.

Співробітницю севастопольського коледжу було притягнуто до адміністративної відповідальності за нібито «дискредитацію армії» після кількох коментарів у Telegram.

Під інформаційним повідомленням, присвяченим падінню американського безпілотника MQ-9 у Чорному морі, жінка залишила кілька зауважень із негативною оцінкою російських військових, – сказано в повідомленні.

Відзначається, що судячи з тексту судового рішення, на момент правопорушення городянка була викладачем англійської мови в одному з міських коледжів. Проте на момент винесення постанови її офіційно звільнили з роботи.

Ця обставина, а також наявність у жінки малолітньої дитини, вихованням якої вона займається одна, була визнана судом пом'якшувальною обставиною. В результаті суд оштрафував місцеву мешканку на 15 тисяч рублів.

Раніше повідомлялося, що окупанти склали у Криму 350 протоколів «за дискредитацію росармії».