Окупанти в Криму перейшли до нової фази мобілізації - створення мобілізаційних кампаній для застосування резервістів у війні проти України

Новини України та світу
Ліна Тимошина
06 Липня 2022, 17:03
Ліна Тимошина
06 Липня 2022, 17:03

Окупаційні адміністрації в Криму перейшли до створення мобілізаційних кампаній для підготовки резервістів для участі у війні проти України. Про це повідомила Представниця Президента в АР Крим Таміла Ташева під час брифінгу.

У квітні почалася призовна кампанія, а зараз згідно з незаконним указом від 30 червня голови окупаційної "адміністрації" Криму Аксьонова перейшли до нової фази мобілізації. Це створення мобілізаційних кампаній, в тому числі на регіональному рівні, завданням яких є проведення підготовки для мобілізації військових резервів, які надалі рф планує застосовувати у війні проти України, - заявила Ташева.

Вона наголосила, що призов і мобілізація громадян України до збройних сил держави-окупанта є грубим порушення норм міжнародного гуманітарного права, зокрема, положень 4-ї Женевської Конвенції про захист цивільного населення під час війни.

Ташева зазначила, що протягом чотирьох місяців окупаційні "адміністрації" на півострові ведуть приховану мобілізацію та відправляють на війну проти власної держави громадян України, приховують реальні втрати, влаштовують таємні закриті поховання. А родичам забороняється поширювати будь-які подробиці загибелі своїх дітей.