Окупанти в Криму забрали кілька літніх таборів для дітей із багатодітних та малозабезпечених сімей під потреби російських військових

Новини України та світу
Ліна Тимошина
04 Квітня 2023, 10:49
Окопи на пляжі в Криму. Фото: Qırım Gayesi
Ліна Тимошина
04 Квітня 2023, 10:49

Кілька літніх таборів для кримських дітей із багатодітних та малозабезпечених сімей у Ленінському районі окупованого Криму відчужені під потреби російських військових. Оздоровлення дітей цього літа може не бути.

Про це повідомляє Qırım Gayesi з посиланням на місцевих жителів.

За їхньою інформацією, сприяння військовим у розконсервації об'єктів надавали керівники оздоровчих закладів.

Сумніви щодо можливості організувати літній відпочинок для кримських дітей у цьому регіоні також викликає той факт, що пляжна територія частково вже обладнана бетонними дотами, траншеями та кулеметними точками, - йдеться у повідомленні.

Місцеві жителі, які працювали у курортний сезон як технічний персонал у дитячих таборах, висловлюють стурбованість, що цього року залишаться без роботи, а діти з малозабезпечених та багатодітних сімей – без оздоровлення.

Як повідомляли QIRIM.News, росіяни облаштовують на заході й півночі окупованого Криму, а також вздовж Північнокримського каналу окопи та бліндажі. А також мінують на півострові степи та навіть пляжі.

Як писали QIRIM.News, за даними пресцентру Генерального штабу Збройних Сил України, в окупованому Криму російські загарбники активно залучають цивільне населення до будівництва фортифікаційних споруд. У селі Нововідрадне окупанти перекопали пляжі і побудували там фортифікаційні споруди. Також російські загарбники на морському узбережжі в окупованій Євпаторії риють окопи.