Окупанти вимкнули воду в декількох містах Криму і «пообіцяли» підвіз

Новини України та світу
Ірина Требунських
15 Липня 2021, 13:07
Ірина Требунських
15 Липня 2021, 13:07

У тимчасово окупованому Росією Сімферополі сьогодні, 15 липня, вимкнули водопостачання мешканцям низки вулиць. Як пише окупаційне підприємство «Вода Криму», це начебто пов’язано з ремонтними роботами.

Без води залишаться мешканці будинків по вулицях Київська, Залізнична, Гагаріна, Мічуріна, Набережна, Семашко, Гайдара, Ростовська, Донська, Кечкеметська, Хабаровська, Полюсна, Арабатська, С. Лазо, Панфіловців, Куйбишева, Садова, Вілар, Дорожня, Молодих Підпільників, Громадська, Рєпіна, Польова, Чонгарська, Мельникова, Л. Чайкіної, Стрілецька, Шалфейна, провулки Бокуна, Трамвайний, а також прилеглі вулиці й провулки.

Також вода начебто через ремонтні роботи перекрита сьогодні для населення селища Шкільне Сімферопольського району. У Бахчисарайському районі без води залишаться мешканці селища Поштове, сіл Кубанське, Приятне Свідання, Малинівка, Кизилове, Каштанове, Партизанське.

Через «аварії на мережі» води не буде в кранах у населення вулиць Червонофлотська, Н.Карантінного, Київська, Горького у Керчі, вулиць Гагаріна, Суворова, Лугова, Жовтнева, Проїжджа, Північна, провулок Елеваторний у Джанкої.

У Феодосії сьогодні води не буде на вулицях Чернишевського, Жовтнева, Свободи, Разіна, Колодяжного, Гарнаєва-Зерновська.

Окупанти спочатку оголосили про підвіз води сьогодні, але лише у Сімферопольському районі, опублікувавши графік.

Пізніше окупаційне підприємство «Вода Криму» заявило, що «з технічних причин підвезення питної води водовозкою №3 з 10:00 до 16:00 за вказаними адресами не буде».

Нагадаємо, перед цим у низці міст і селищ тимчасово окупованого Росією Криму знову вимикали централізоване водопостачання для населення. Йдеться про Сімферополь, Алушту, Феодосію та поселення у Бахчисарайському районі. 

Як повідомили «Кримські новини», окупанти Криму, попри постійні проблеми з водопостачанням для населення, заявили про підвищення тарифів.