Окупанти вивозять особовий склад з казарм водолазного центру у Севастополі, - АТЕШ

Новини України та світу
Шевчук Микола
19 Вересня 2023, 18:15
Шевчук Микола
19 Вересня 2023, 18:15

Російські окупанти вивозять особовий склад з казарм водолазного центру Чорноморського флоту у Севастополі.

Про це повідомляє партизанський рух «АТЕШ».

Агенти «АТЕШ» у Севастополі зафіксували вивіз особового складу з центру підготовки військових рятувальників та водолазних спеціалістів, що знаходиться на березі Комишової бухти біля Морського порту. На території проживає та проходить навчання особовий склад армії росії, а також зберігається сучасне обладнання для проведення підводних диверсійних операцій. Після навчання військовослужбовців відправляють на війну проти України, - йдеться в повідомленні.

Партизани зазначають, що після вдалої атаки на російський флот «окупанти злякалися, що цей об'єкт стане наступною метою».

Як повідомляли QIRIM.News, у ніч проти 13 вересня жителі Севастополя повідомили про вибухи у місті. Міноборони росії повідомило, що нібито ЗСУ атакували десятьма крилатими ракетами судноремонтний завод ім. Орджонікідзе у місті Севастополі та трьома безекіпажними катерами - загін кораблів Чорноморського флоту на переході морем. Збройні Сили України підтвердили, що завдали успішних ударів по ВМС росії та здійснили ураження портової інфраструктури в Севастополі.

Нагадаємо, представник Головного управління розвідки Міноборони Андрій Юсов заявив, що російські великий десантний корабель «Ростов-на-Дону» та підводний човен після атаки Сил оборони на судноремонтний завод ім. Орджонікідзе в Севастополі відновленню не підлягають.

Нагадаємо, проект Conflict Intellegence Team опублікував фото російського підводного човна «Ростов-на-Дону», який 13 вересня атакували в Севастопольській бухті.