Окупанти засудили кримського колаборанта Ейваза Умерова до трьох років колонії

Без категорії
Асіф АлієвQHA
27 Січня 2023, 12:39
Асіф АлієвQHA
27 Січня 2023, 12:39

Кримського громадського діяча та колишнього так званого "заступника голови адміністрації Судака" Ейваза Умерова визнали винним у перевищенні службових повноважень із застосуванням насильства.

Як повідомили у "пресслужбі міського суду Феодосії", 26 січня йому винесли вирок і засудили до трьох років колонії загального режиму.

Суд встановив, що все сталося одним увечері ще у 2019 році у дворі адміністрації курортного міста. Того дня звичайна робоча розмова переросла у справжню сутичку. Спочатку Умеров вирішив вимагати від підлеглого – директора МБУ ДМЗ «Комунгосп» – зібрати гроші з підприємців та передати їх на встановлення урн певному постачальнику. Чоловік не захотів бути учасником підозрілої схеми, але "ексзаступник голови" Судака хотів будь-що домогтися згоди колеги.

Тоді він сильно вдарив свого підлеглого в голову. Внаслідок дій підсудного потерпілому заподіяно тілесні ушкодження, які оцінюються як такі, що завдали легкої шкоди здоров'ю. У судовому засіданні підсудний провину у скоєному не визнав.

За жорстокий вчинок Ейваза Умерова звинуватили у перевищенні посадових повноважень, які спричинили суттєве порушення прав та законних інтересів громадян із застосуванням насильства за статтею 286 КК РФ. Умерову загрожувало покарання від трьох до 10 років колонії, але "суд" таки вирішив обмежитися м'яким вироком.