«Окупанти затримали на Херсонщині й вивезли в окупований Крим Руслана Абдурахманова», - Представництво Президента в АР Крим

Новини України та світу
Ліна Тимошина
24 Травня 2022, 14:06
Фото: Представництво Президента України в АР Крим
Ліна Тимошина
24 Травня 2022, 14:06

Представництво засуджує черговий злочин рф скоєний у тимчасово непідконтрольних районах Херсонської області щодо незаконного обшуку й викрадення громадянина України, представника корінного кримськотатарського народу Руслана Абдурахманова. Про це повідомляє представництво на сторінці у Фейсбук.

20 травня окупанти вчергове запровадили фільтраційні заходи у селі Азовське Генічеського району, проводили обшуки та огляди житлових приміщень місцевих мешканців. В ході таких незаконних дій окупанти затримали й вивезли на територію окупованого Криму Руслана Абдурахманова.

За попередньою інформацією, його звинувачують у так званій участі у громадському формуванні «Аскер». На цей час Руслана Абдурахманова ймовірно утримують в окупаційному СІЗО Сімферополя, - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що за повідомленням керівника Громадського формування «Аскер» Ленура Іслямова, Абдурахманов не був членом організації й не брав участь у громадянській блокаді Криму.

Незаконне демонстративне викрадення окупанти здійснили задля залякування місцевого населення, придушення всіх форм цивільного спротиву місцевого населення захопленню територій України військами рф, - наголосили у Представництві Президента в АР Крим.

Представництво інформує українські правоохоронні органи про злочини, що чинить армія рф, зокрема на території тимчасово непідконтрольних районів Херсонської області. У відомстві підкреслили, що до відповідальності має бути притягнено кожного винного у переслідуваннях цивільного населення України, особливо представників корінного кримськотатарського народу, які були змушені виїхати з тимчасово окупованого Криму після 2014 року задля збереження власних безпеки та життя.

Представництво закликає об’єднати зусилля міжнародної спільноти задля тиску на рф, припинення агресії, політики порушень прав і свобод людини, та задля відновлення територіальної цілісності України, - йдеться у повідомленні.