Окупанти затримали псевдомера Євпаторії

Новини України та світу
Алла Трапезова
05 Жовтня 2021, 13:05
Алла Трапезова
05 Жовтня 2021, 13:05

В окупованому Криму був затриманий так званий «мер» Євпаторії Роман Тихончук. Про це повідомили ЗМІ країни-агресора.

Відзначається, що Тихончука підозрюють за трьома стаття КК РФ – в організації злочинного співтовариства, зловживанні службовими повноваженнями і шахрайстві. Зараз з ним проводяться слідчі дії.

Крім того, в міськраді проходять обшуки. «Слідство» викликало главу міськради Євпаторії Олесю Харитоненко. В її кабінеті виймають документацію.

Тихончук зацікавилися в ході розслідування кримінальної справи колишнього «віце-прем'єра» Криму Євгена Кабанова, який недавно був заарештований. Передбачаються відставки чиновників в Євпаторії, Феодосії, Саках, Судаку та Армянську.

Як відомо, «главою адміністрації» Євпаторії Тихончук став в 2019 році. До окупації він входив до партії «Сильна Україна» і був депутатом Євпаторійської міськради.

Нагадаємо, Євген Кабанов був звільнений 23 вересня. Його тісно пов'язують з будівельною сферою в регіоні. Він курирував в так званому кримському уряді федеральну цільову програму з листопада 2018 року. У 2017-му один з його попередників на цій посаді Олег Казурін був затриманий за отримання хабара в 27 млн ​​рублів від одного з кримських забудовників.