"Окупаційна адміністрація переслідує мету змінити демографічний склад населення і витіснити громадян України з півострова, - прокуратура АР Крим розпочала кримінальне провадження за фактом незаконних затримань кримськотатарських активістів

Новини України та світу
Ліна Тимошина
24 Листопада 2021, 11:56
Ліна Тимошина
24 Листопада 2021, 11:56

Прокуратура АР Крим розпочала кримінальне провадження за фактом незаконних затримань кримськотатарських активістів, що відбулись вчора під будівлею ізолятора у м. Сімферополі. Про це у коментарі QIRIM.News повідомила речниця відомства Катерина Діденко.

За її словами, провадження відкрито за ч. 2 ст. 146 ККУ (незаконне позбавлення волі).

Представники окупаційної адміністрації цілеспрямовано здійснюють політику держави-окупанта, що спрямована на переслідування українців в Криму, обмеження свободи релігії, переслідуючи свою мету зі зміни демографічного складу населення і витіснення громадян України з півострова, - наголосила Діденко.

Як повідомляли QIRIM.News, 24 листопада у «Київському районному суді» Сімферополя розглядатимуть адміністративні протоколи щодо затриманих 23 листопада кримських татар. Наразі затримані перебувають у трьох відділеннях «поліції» Сімферополя : «Центральному», «Київському» та «Залізничному».

Як повідомлялиQIRIM.News, 23 листопада у Сімферополі після 12 діб арешту вийшов на волю кримськотатарський адвокат Едем Семедляєв. Однак, силовики почали затримувати тих, хто приїхав його зустрічати - це кілька десятків людей. Серед них - жінки та журналісти.