Окупаційна поліція приходила до будинку кримськотатарської активістки Ельмаз Киримли

Новини України та світу
Ліна Тимошина
02 Червня 2023, 09:56
Фото: сторінка Фейсбук Ельмаз Киримли
Ліна Тимошина
02 Червня 2023, 09:56

Окупаційна поліція прийшла до будинку кримськотатарської активістки Ельмаз Киримли, нібито з перевіркою "повідомлення про злочин".

Про це активістка написала на сторінці у Facebook.

Сьогодні, 01 червня 2023 р. близько 20:00 додому на адресу прописки прибув старший лейтенант поліції А. Ахмедов. Як зазначено у поясненні, яке взяли у моїх батьків, МВС по Республіці Крим направили дільничного Ахмедова «керуючись ст. 144 КПК рф у зв'язку з перевіркою повідомлення про злочин», а також перевірити, чи перебуваю я наразі за вказаною адресою прописки, - зазначила Киримли.

На запитання, про який злочин йдеться, і чи був факт цього злочину, Ахмедов відповів, що факту злочину не було.

… Логічного пояснення таким діям співробітників МВС у мене також немає. Власне, які можуть бути пояснення, якщо відколи я тимчасово виїхала з Криму, це вже другий візит співробітників «правоохоронних» органів з метою перевірити моє місцеперебування, - написала Киримли.

На зображенні може бути: корінець квитка та текст «мвд по республике крым отдел министерств внутренних по симферопольскому району (омвдрф no симферопольскому району ул. павленко, l-a,1 симфероволь, 295006) объяснение о6 уупоууп пдн омвд россии по симферопольскому комициу AxuoB руководствуясь ст.144 упк рф (в редакции ф3 рф от 04.03.2013г. Ne 23-ф8) связи C проверкой сообщения преступлении, получил объяснение 2023 года»
Фото: сторінка Facebook/Elmaz Qırımlı