Окупаційному кримському «міністру сільського господарства» повідомили про підозру в колабораціонізмі

Новини України та світу
Ліна Тимошина
26 Вересня 2022, 11:59
Ліна Тимошина
26 Вересня 2022, 11:59

Прокуратура АР Крим повідомила про підозру окупаційному "міністру сільського господарства" Криму через забезпечення логістики для перевезення окупантами українського зерна через півострів. Про це сказала речниця прокуратура АР Крим Катерина Діденко у Фейсбук.

Прокуратура автономії підозрює окупаційного «міністра сільського господарства Республіки Крим» у колабораційній діяльності.

За даними прокуратури, саме до компетенції вказаного «міністра» входять питання із забезпечення логістики для перевезення окупантами українського зерна через Крим.

Загалом підозрюваний ще з 2014 року активно будує свою кар'єру в незаконно створених органах влади в Криму. А у травні цього року, його призначено саме на посаду так званого "міністра сільського господарства", - розповіла Діденко.

Таким чином, підозрюваний добровільно обійняв посаду пов’язану з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій у незаконному органі державної влади на тимчасово окупованому півострові Крим.

Підозрюваного оголошено у розшук. Санкція статті передбачає до десяти років позбавлення волі, - додала речниця.

У прокуратурі прізвища підозрюваного не називають. Однак, за даними джерел QIRIM.News, йдеться про Мигаля Юрія Григоровича.