Окуповану Ялту затопила злива: річки вийшли з берегів, людей і автомобілі змивають бурхливі потоки

Новини України та світу
Хельга Полтавка
18 Червня 2021, 13:34
Хельга Полтавка
18 Червня 2021, 13:34

У ніч на 18 червня у результаті рясних опадів затопило окуповану Велику Ялту — в місті затоплені пішохідні переходи.

Російський «глава» Криму Сергій Аксьонов підписав «указ про оголошення в Криму режиму надзвичайної ситуації», повідомляє «глава адміністрації» Ялти Яніна Павленко.

Вона заявила, що у Ялті сьогодні з 10 ранку оголошено режим надзвичайної ситуації, мешканців закликала не виходити на вулиці та запасатися водою. По всьому регіону відключають воду та електроенергію.

Місто закрите для в'їзду, а з центру Ялти евакуюють людей.

Підтоплює господарську зону «Крименерго». Якщо зараз затоплять, то залишимося без світла. Все нормально з лікарнями. Йдуть ЄДІ (Єдиний державний іспит, — прим. ред.), а частиною міста не проїхати. Вулиця Блюхера повністю перекрита, тому що річка вийшла з берегів і перекрила дороги. За вулицею Пушкіна вода тече як по річці. Дощ падатиме цілий день, — написала Павленко.

❗❗❗18 июня с 10:00 на территории МО ГО Ялта вводится режим чрезвычайной ситуации❗Из берегов вышли две реки в центре ...

Posted by Администрация города Ялта Республики Крым on Friday, June 18, 2021

За її словами, на допомогу «комунальникам» і «оперативному штабу» викликали «МНС» і Росгвардію.

Posted by Янина Павленко on Thursday, June 17, 2021

Posted by Янина Павленко on Thursday, June 17, 2021

Також Павленко повідомила, що станом на 8 годину ранку в місті затоплені пішохідні переходи з Московської на Київську вулицю.

«У Гаспрі вранці сталося підтоплення трансформаторної підстанції. Робота йде в штатному режимі, вода відведена. У Форосі через відключення електрики в санаторії зупинилася насосна станція. «Водоканал» зупинив водопостачання селища. У Ялті в районі вулиці Ломоносова річка вийшла з берегів. У зв'язку із цим на Кірова, 134, є загроза підтоплення житлових будинків», — йдеться у повідомленні.

Posted by Янина Павленко on Thursday, June 17, 2021

Нагадаємо, 17 червня через сильні зливи підтопило Керч, місто залишилося без централізованого водопостачання, оголошено режим надзвичайної ситуації.