Опубліковано фото пошкодженого підводного човна окупантів «ростов-на-дону»

Новини України та світу
Шевчук Микола
18 Вересня 2023, 16:35
Шевчук Микола
18 Вересня 2023, 16:35

Проект Conflict Intellegence Team опублікував фото російського підводного човна «ростов-на-дону», який 13 вересня атакували в Севастопольській бухті.

Відповідні фото поширили Крим.Реалії.

Повідомляється, що знімки з'явилися у щоденному зведенні про хід війни в Україні, яку веде засновник проекту Руслан Левієв. Фото, за його словами, команда отримала від одного зі своїх передплатників.

Нагадаємо, у ніч проти 13 вересня жителі Севастополя також повідомили про вибухи у місті. Міноборони росії повідомило, що нібито ЗСУ атакували десятьма крилатими ракетами судноремонтний завод ім. С. Орджонікідзе у місті Севастополі та трьома безекіпажними катерами - загін кораблів Чорноморського флоту на переході морем. Збройні Сили України підтвердили завдання успішних ударів по ВМС росії та ураження у Севастополі портової інфраструктури.

Нагадаємо, представник Головного управління розвідки Міноборони Андрій Юсов заявив, що російські великий десантний корабель «Ростов-на-Дону» та підводний човен після атаки Сил оборони на судноремонтний завод ім. Орджонікідзе в Севастополі відновленню не підлягають.