«Перемога – це визволення окупованих територій, включно з Кримом і Донбасом», - Кулеба

Новини України та світу
Ліна Тимошина
19 Травня 2022, 08:43
Ліна Тимошина
19 Травня 2022, 08:43

Перемога – це визволення окупованих територій, включно з Кримом і Донбасом. Про це заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба в інтерв’ю NRC, повідомляє Укрінформ. Загалом Кулеба назвав чотири елементи перемоги у війні з рф.

Перемога – це визволення окупованих територій, включно з Кримом і Донбасом. Виплата репарацій. Засудження воєнних злочинців і тих, хто вчинив злочини проти людяності. Закріплення місця України в європейській інтеграції. Це чотири елементи, які для мене є невід'ємними складовими перемоги, - сказав Кулеба.

Глава МЗС підкреслив, що Україна має перемогти, чого б це не вартувало, бо якщо вона програє, то не буде України, і Європа буде зовсім іншою.

Міністр також акцентував на тому, що кожна війна закінчується дипломатією, наголосивши, що українській стороні доведеться подолати багато емоцій після всіх злочинів, скоєних росією.

Але якщо є шанс покласти край війні та звільнити окуповані території, ми готові сідати з росіянами за стіл переговорів, - констатував Кулеба.