Перемогою Зеленський назвав вихід на тимчасову лінію розмежування до 24 лютого без зайвих втрат. Друга частина - за столом перемовин

Новини України та світу
Ліна Тимошина
21 Травня 2022, 12:23
Скріншот відео
Ліна Тимошина
21 Травня 2022, 12:23

Найважливіше зараз - це зберегти якомога більше життів військових. А перемогою буде вихід на лінію до 24 лютого без зайвих втрат. Про це заявив Президент Володимир Зеленський в інтерв'ю ведучим телемарафону "Єдині новини".

Я вважаю, який би апетит не був у різних прошарків нашого населення, найцінніше - зберегти більше людей, військових. Це сміливі люди, які готові віддати життя, - сказав Зеленський.

Та зазначив, що це наша велика цінність і скарб, як показав результат цього вторгнення. І не треба бути дуже жадібними на цей момент, попри те, що це до кінця справедливо.

Справедливість - це коли ми заберемо все наше. Держава все поверне, точно. Вважаю, що, в принципі, на сьогодні, щоб зберегти, а це вже буде питання десятків тисяч людей. Тому що ніхто просто так нічого не віддає. Але є земля, де вони зайшли й окупували, а є земля, де вони вже вкопувалися, вони там стоять, сидять, ви розумієте, вони глибоко в деяких територіях. Тому вважаю, що без зайвих втрат - вийти на лінію, що була до 24 лютого, я вважаю, для нашої держави це перемога, - заявив Зеленський.

За його словами, треба зважати на ціну кожної деокупації. Все одно все повернеться.

Ми зламали хребет однієї з найсильніших армій світу. Ми це все зробили точно. І психологічно ми це зробили. Це дуже важливо. Вони не стануть на ноги в найближчі декілька років. Але не забуваємо, що всі наші військові також хочуть жити. Просто у них така робота, - зауважив Президент.


Після виходу на тимчасову лінію розмежування, можна говорити, що РФ не захопила Україну і ми відстояли свою землю.

І тоді ми перейдемо до другої частини. Я б хотів, щоб розуму у тієї країни було достатньо, щоб другу частину ми проговорили за столом перемовин. Ось на що я надіюся. І щоб результатом цієї розмови стала остаточна справедливість", - наголосив Зеленський.