Перепризначення в кримському «уряді»: фігуранти корупційних скандалів, особа, яка потрапила під санкції ЄС, та інші

Новини
Асіф АлієвQHA
06 Листопада 2019, 13:50
Асіф АлієвQHA
06 Листопада 2019, 13:50

«Держрада» Криму перепризначила шістьох «віце-прем'єрів» так званого "уряду" окупованого півострова, підконтрольного Кремлю.

Сьогодні за таке рішення проголосували на позачерговій сесії кримського "парламенту", передає ТАСС.

Серед старих-нових «віце-прем'єрів» — Георгій Мурадов, Євген Кабанов, Ігор Михайличенко, Юлія Жукова, Ірина Кивіко і Павло Корольов.

За вже сформованою у кримській політиці традицією, за кадрові рішення без обговорення проголосували усі 67 «депутатів», які брали участь в голосуванні.

Окрім цього, «держрада», нарешті, погодила відставку так званого «заступника голови Радміну» Криму Віталія Нахлупіна, обвинуваченого в отриманні хабара і утримуваного під вартою у Москві з осені минулого року.

Раніше «голова» Криму Сергій Аксенов повідомив про те, що пости «віце-прем'єрів» залишать Дмитро Полонський, Алла Пашкунова і Лариса Опанасюк.

Примітно, що серед "заступників голови Радміну" стали особи, чиї імена так чи інакше згадувалися у різнорідних корупційних скандалах.

Так, будівельний магнат і ексчлен Партії регіонів Євген Кабанов звинувачувався у розвалі й доведенні до банкрутства будуправління Чорноморського флоту. Севастопольцям Кабанов також запам'ятався постійними звинуваченнями, пов'язаними з його будівельними об'єктами.

Інший «віце-прем'єр» Павло Корольов був заступником міністра економрозвитку Росії Олексія Улюкаєва, якого заарештували за підозрою у вимаганні хабара в розмірі двох мільйонів доларів США.

У свою чергу Юлія Жукова запам'яталася керчанам тим, що на посаді «головного житлового інспектора» намагалася вирішити проблему затоплення житлових будинків фекаліями.

У послужному списку «віце-прем'єра» Ігоря Михайличенка, який переїхав з Росії — 25 років служби в російських збройних силах в різних регіонах і на різних посадах, з кінця радянських часів і аж до 2015 року, коли він був призначений помічником Аксенова.

Єдиний дипломат у кримському «уряді» — Георгій Мурадов, який також є "постійним представником Криму при президенті РФ" (до 2014 року був заступником голови "Росспівробітництва"). До речі, Мурадов включений до списку осіб, які потрапили під санкції Євросоюзу за дії, спрямовані на підрив територіальної цілісності України.

Також сьогодні Аксенов призначив «головою Держкомітету у справах міжнаціональних відносин і депортованих громадян» Криму директора однієї будівельної компанії Альберта Кангієва.

Як повідомляло QHA media, кримський «парламент» схвалив 23 жовтня призначення двох «віце-прем'єрів», які також працюватимуть на «міністерських» посадах.