Підконтрольний Кремлю "Верховний суд" Криму відмовив в апеляції вчительці з Джанкоя

Новини України та світу
Асіф АлієвQHA
12 Серпня 2022, 18:07
Асіф АлієвQHA
12 Серпня 2022, 18:07

Верховний суд Криму в апеляції залишив у силі штраф вчительці з Джанкоя Сусанні Безазієвої за дискредитацію російських військ.

Про це повідомляють Грати.

Раніше Джанкойський міськсуд оштрафував Безазієву на 30 тисяч рублів за бесіду зі школярками про війну в Україні.

13 квітня 2022 року Сусанна почула, як учениці обговорюють фашизм та нацизм в Україні, повторюючи тези російської пропаганди. Жінка поспілкувалася зі школярками і спробувала пояснити, що «громадяни України просто захищають свої будинки, борються за свободу та незалежність».

Через деякий час її викликали до директора через скарг батьків. Справу представили так, що вона нібито негативно висловлювалася про футболку із символікою «Z» на одній із учениць. Директриса змусила Безазієву звільнитися за власним бажанням, але за кілька днів до неї прийшла поліція.

На Безазієву склали адмінпротокол про дискредитацію російських збройних сил і оштрафували. Сьогодні апеляція у Верховному суді Криму залишила рішення Джанкойського суду без змін.

Нагадаємо, Джанкойський міський суд оштрафував вчительку Сусанну Безазієву на 30 000 рублів за статтею про «дискредитацію Збройних сил РФ».