«Підрив Каховської ГЕС вплине на контрнаступ ЗСУ», - військовий експерт Лакийчук

Новини України та світу
Асіф АлієвQHA
06 Червня 2023, 11:21
Асіф АлієвQHA
06 Червня 2023, 11:21

Після підриву дамби Каховської ГЕС, коли значна частина води переливається на велику площу, зробить непрохідною значну частину пологів Дніпра на тривалий термін, щонайменше на декілька місяців.

Про це в коментарі QIRIM.News заявив військовий експерт Павло Лакийчук, коментуючи наслідки для Сил Оборони України підрив вранці 6 червня російськими окупантами Каховської ГЕС.

За словами експерта, Москва використовує стару радянську тактику, яка на жаль матиме наслідків для деокупації лівобережної частини Дніпра.

«Це дозволяє противнику убезпечитись на лівому фланзі берега Дніпра, сконцентрувати сіли на інші напрямки. Нам також мені здається прийдеться корегувати свої плани щодо контрнаступу з Херсонського напрямку. Це страшно, але ще страшніше зо радянська-російська машина не рахувалася з людьми, ні зі своїм населенням, ні тем більше з українським населенням»,- сказав він в коментарі QIRIM.News.

Нагадаємо Оперативне командування "Південь" повідомило, що російськими окупаційними військами здійснено підрив Каховської ГЕС,