«Піски, Авдіївка - там просто пекло, цього навіть не описати словами», - Зеленський

Новини України та світу
Ліна Тимошина
03 Серпня 2022, 08:55
Фото: пресслужба ОПУ
Ліна Тимошина
03 Серпня 2022, 08:55

Ситуація у Пісках та Авдіївці на Донбасі - це пекло, яке не описати словами. Про це заявив Президент Володимир Зеленський у відеозверненні.

Так, справді, ми ще не можемо повністю зламати перевагу російської армії в артилерії та в живій силі, і це дуже відчувається в боях, особливо на Донбасі – Піски, Авдіївка, інші напрямки. Там просто пекло. Цього навіть не описати словами…, - сказав Зеленський.

Глава держави наголосив, що кожен українець повинен бути завжди вдячним нашим воїнам, які захищають українські позиції там попри відчутну вогневу перевагу терористів.

Зеленський подякував Президенту Сполучених Штатів Джо Байдену і всьому американському народу за новий пакет оборонної підтримки для України.

Слово «HIMARS» стало для нашої країни майже синонімом слова «справедливість», і українські оборонці зроблять все для того, щоб окупанти щотижня відчували дедалі болісніші втрати завдяки цим дуже ефективним системам, - зазначив Президент.

Як повідомляли QIRIM.News, напередодні США оголосили про додатковий пакет безпекової допомоги сумою 550 мільйонів доларів. Туди входять снаряди для ракетних систем HIMARS, а також боєприпаси для артилерійської зброї.