Після вибухів у Новофедорівці росіяни у пробках тікають з окупованого півострова і плачуть

Новини України та світу
Ліна Тимошина
10 Серпня 2022, 14:57
Ліна Тимошина
10 Серпня 2022, 14:57

Після вибухів на аеродромі в Новофедорівці окупованого РФ Криму росіяни масово тікають з півострова. Відповідне відео опубліковане на Телеграм-каналі Pravda_Gerashchenko.

Зокрема, на відео ті, хто побоявся залишатися в Криму, скаржаться на величезні корки на виїзді з півострова.

Пробка величезна, ми ледь-ледь котимося, - розповідає жінка в автівці.

Інша жінка, плачучи, жаліється, як їй добре жилося в окупованому Криму. І вона не хоче виїжджати.

Взагалі не хочу їхати з Криму, з Алушти! Як тут класно взагалі! Я звикла тут. Як у своєму домі жили, настільки все душевно…», — поскаржилася вона.

Інші розповідають, що понад дві години в дорозі - величезні корки на трасі, що веде з окупованого Сімферополя до Керчі.

Ми у Сімферополі в пробках стояли, вийшли вже на трасу (...) І тут пробка. Та ще і яка…понад дві години їдемо із Сімферополя, - розповідають люди.

Під опублікованим відео підпис: "Як ви думаєте, росіяни нарешті почнуть розуміти, що це справді війна?"

Нагадаємо, аеропорт «Сімферополь» закритий з першого дня повномасштабного вторгнення росії в Україну. Тож, виїхати з півострова можна лише наземним транспортом і морем. За даними представництва президента України в АРК, російська армія використовує аеропорт «Сімферополь» для постачання озброєння та поповнення особового складу військ.

Як повідомляли QIRIM.News, 9 серпня жителі окупованого Криму повідомили про вибухи у районі військового аеродрому у селі Новофедорівка.

Голова Меджлісу Рефат Чубаров порадив виїжджати з окупованого росією Криму вже сьогодні. Про це він написав на сторінці у Фейсбук, звертаючись до громадян росії, які незаконно перебувають чи оселилися в окупованому рф Криму