По Криму встановлять 150 постів охорони на автостанціях і в портах - місцева «влада» лякає «терористами»

Новини України та світу
Петр Сомов
10 Січня 2019, 14:59
Фото: livejournal.com
Петр Сомов
10 Січня 2019, 14:59

"Влада" Криму планує в найближчі три роки встановити 150 нових постів охорони на автостанціях і в портах півострова, мотивуючи це боротьбою з тероризмом.

Про це йдеться в програмі розвитку транспортного комплексу Криму на 2019-2021 роки, затвердженій постановою «уряду» Криму.

Витратити на це з кримського бюджету планується понад 2 млрд руб. Тільки в поточному році «на забезпечення безпеки на транспортному комплексі» буде виділено близько 1,4 млрд руб. субсидій юридичним особам, які не є державними установами.

Цікаво, що витрати на «антитерор» в програмі розвитку кримської транспортної галузі складають суттєву частку. Загальний обсяг фінансування програми становить близько 17 млрд руб., з яких 2 млрд руб. буде спрямовано на запобігання можливим терактам.

Тільки в поточному році «на забезпечення безпеки на транспортному комплексі» буде виділено близько 1,4 млрд руб. субсидій юридичним особам, які не є державними установами.

На сьогодні в Криму функціонує 4 морських торговельних порти (Євпаторійський, Керченський, Феодосійський, Ялтинський), Керченський морський рибний порт та Керченська паромна переправа. Крім того, в Криму налічується 59 автостанцій та 3 автовокзали. Таким чином, кількість постів охорони, які планується встановити, майже вдвічі перевищує кількість наявних транспортних об'єктів.

Після анексії Криму, окупаційна влада впроваджує на півострові різноманітні обмежувальні заходи, мотивуючи це необхідністю боротьби з тероризмом. Скажімо, масово встановлюються металеві огорожі навколо автостанцій, а під час багатьох масових заходів людей змушують проходити крізь металодетектори.