Поблизу тимчасово окупованого Криму відбулися військові навчання ЗСУ

Новини України та світу
Тетяна Нікішина
23 Червня 2021, 11:15
Тетяна Нікішина
23 Червня 2021, 11:15

На півдні України завершились тактико-спеціальні тренування підрозділів
під керівництвом командувача генерал-лейтенанта Сергія Наєва на полігонах бойової підготовки відразу двох областей — Херсонської та Запорізької, а також в акваторіях Чорного та Азовського морів.

Про це повідомляє служба зв'язків із громадскістю Командування об'єднаних сил (ОС) Збройних сил України (ЗСУ).

Перший етап тренувань наших підрозділів почався з десантування українських «крилатих піхотинців» у Херсонській області. Гелікоптерами підрозділ Десантно-штурмових військ Збройних сил України швидко доставили на один із загрозливих напрямків задля утримування «противника», який висадився на морське узбережжя, — повідомив генерал-лейтенант.

Як повідомив командувач, воїни-десантники здійснили висадку посадочним способом. Після цього вийшли до вказаного району, взявши під контроль панівну висоту.

Водночас екіпажі вертольотів армійської авіації вдосконалили льотну підготовку, дії при висадці повітряного десанту, а також взаємодію з командирами десантно-штурмових підрозділів, — зазначив командувач ОС.

Вже на другому етапі до тренувань залучили важку артилерію та протидесантний резерв зі складу основних сил.

За словами командувача, воїни-артилеристи своєчасно здійснили багатокілометровий марш до району зосередження, провели заходи щодо підготовки стрільби та управління вогнем, а також здійснили вогневе ураження умовного противника.

Своєю чергою, протидесантний резерв провів тренування з відбиття нападу умовного противника. Десантники, вміло зайнявши плацдарм, всіма наявними засобами ураження зупинили наступ вглиб нашої території сил та засобів морської піхоти умовного противника, що висадилися з кораблів на морське узбережжя, — розповів Наєв.

Під час третього — останнього етапу навчань екіпажі катерної тактичної групи під прикриттям гелікоптерів армійської авіації пройшли через заміновану водну ділянку, після чого відбили напад «ворожих» артилерійських катерів.

НА СУХОДОЛІ, У МОРІ ТА НЕБІНа півдні України завершено тактико-спеціальні тренування підрозділів, які підпорядковані...

Posted by Командування об'єднаних сил ЗС України on Tuesday, June 22, 2021

Як повідомляли «Кримські новини», у травні неподалік з тимчасово окупованим Кримом підрозділи реактивної артилерії, що підпорядковані Командуванню об’єднаних сил Збройних сил України, відпрацювали розгортання на вогневих позиціях і наведення на цілі умовного противника.