«Початок процесу», або як Китай йде до визнання «російського Криму»

Новини України та світу
Асіф АлієвQHA
30 Листопада 2021, 19:04
Асіф АлієвQHA
30 Листопада 2021, 19:04

Влада Китаю з 2014 року де-факто визнає Крим російським.

Про це QIRIM.News заявив головний координатор всесвітнього руху «Free Hong Kong Center» Артур Харитонов.

За його словами, з моменту окупації Китай почав масово відправляти туристів до Криму та, залучати бізнес на півострів.

«Потім було систематично голосування в ООН, спочатку нейтральне, а далі повністю проти України», - сказав Харитонов.

Коментуючи свою заяву про те, що Комуністична партія Китаю (КПК) визнала російську окупацію Криму, зокрема вісник відділу пропаганди КПК, який вперше публікує відповідні матеріали, Харитонов зазначив, що це є свідченням того, що Пекін може визнати Крим російським.

«Виставка «Крим-Китай: давайте знайомитися», організована окупаційним режимом у Криму та МЗС РФ, як і очікувалася, стала передвісником визнання українського Криму «частиною Росії» Комуністичною партією Китаю. Всі ці виставки були узгоджені з державним цензором, тобто контент був абсолютно узгоджений з партією  і власне вісник Компартії фактично цитує російські наративи», - пояснив він свою тривогу.

Харитонов зазначив, що ситуація дуже серйозна і всі хто  розбирається в Китаї розуміють, що це передвістя сумних новин для України.

Нагадаємо, 30 листопада 2021 року, офіційний сайт відділу пропаганди Комуністичної партії Китаю опублікував деталі презентації, яка пройшла у Російському культурному центрі в Пекіні. Стаття сповневна наративами Кремля, адже у презентації брали участь не тільки російські дипломати, але й члени окупаційного уряду в Криму.