«Політв'язень Яцкін одружився у СІЗО Сімферополя» — Полозов

Новини України та світу
Алла Трапезова
08 Вересня 2021, 14:25
Іван Яцкін
Алла Трапезова
08 Вересня 2021, 14:25

У СІЗО окупованого Сімферополя відбулася церемонія укладання шлюбу між уродженцем села Войкове Первомайського району Криму Іваном Яцкіним і Гульнарою Кадировою. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив адвокат Микола Полозов.

Останнім часом так мало хороших новин, що не розповісти всім про цю подію неможливо, — підкреслив Полозов.

Адвокат розповів, що у пари вже є троє дітей — Ринат, Арсен і маленька Ріана.

Це був непростий шлях, на узгодження всіх бюрократичних процедур пішов не один місяць, кілька разів все зривалося і доводилося починати процедури спочатку. Але тепер все позаду та Іван Григорович з Гульнарою тепер офіційно чоловік і дружина, — додав Полозов.

За його словами, наступного тижня, 16 вересня, у так званому Верховному суді Криму відбудеться виїзне засідання «Третього апеляційного суду» загальної юрисдикції з розгляду апеляційної скарги на вирок.

Нагадаємо, Яцкін був затриманий 16 жовтня 2019 року в окупованому Криму. Тривалий час він перебував у московському СІЗО «Лефортово». Яцкіна «суд» окупантів визнав винним у скоєнні державної зради у формі шпигунства. Він, нібито, діючи в інтересах України і СБУ передавав з Криму відомості, які становлять державну таємницю Росії, пов'язану з російськими силовиками на півострові. Івана Яцкіна засудили до 11 років позбавлення волі.