«Полювання на літаки та вертушки заняття цікаве, але вимагає витримки та певних ризиків», - Сенцов

Новини України та світу
Ліна Тимошина
29 Червня 2022, 15:51
Фото: сторінка Фейсбук Олега Сенцова
Ліна Тимошина
29 Червня 2022, 15:51

Війна - це не завжди контактні бої, атаки чи спецоперації. Про це написаврежисер, колишній бранець Кремля, а нині військовослужбовець Олег Сенцов у Фейсбук, розповідаючи про будні на фронті.

За його словами, переважно це побут, переховування від ворожої артилерії та очікування.

Чекаєш коли почнуть насипати, чи коли припинять, чи коли з’явиться ворог. Полювання на літаки та вертушки заняття цікаве, але вимагає витримки та певних ризиків. Бо під час захоплювання цілі, прилади показують пілоту місце розташування стрілка. В тебе є Стінгер або Ігла, а в нього ракети та авіаційні пушки. Це така собі гра в кота-мишки, де не завжди зрозуміло, хто тут хижак, а хто ціль, - написав Сенцов.

А ще, розповів військовослужбовець, перед вильотом своєї авіації, рашисти прорізають лісосмуги артилерією та мінометами, намагаючись знищити розрахунки ПЗРК, які там ховаються.

Але більшу частину часу ти все ж чекаєш, приблизно так, - додав Сенцов, опублікувавши фото.

Як повідомляли QIRIM.News, 22 травня Олег Сенцов написав у Фейсбук, що анонсована окупантами битва за Донбас перетворюється на більш локальну операцію по захопленню Луганської області.

Як повідомляли QIRIM.News, 25 лютого Сенцов у військовій формі закликав українців брати зброю і захищати нашу країну від агресора.