Понад 200 незаконних повісток відправили людям в окупованому Криму, які не підходять під критерії мобілізації

Новини України та світу
Ліна Тимошина
27 Вересня 2022, 10:19
Ліна Тимошина
27 Вересня 2022, 10:19

Понад 200 незаконних повісток відправили людям в окупованому Криму, які не підходять під критерії мобілізації. Про це повідомляє Представництво Президента в АР Крим на сторінці у Фейсбук.

Попри це, окупаційна адміністрація Криму заявила, що півострів виконав так званий “план” цього злочинного призову, - йдеться у повідомленні.

У відомстві зазначили, що очільник окупаційної "адміністрації" Криму Сергій Аксьонов створив та очолив штаб зі сприяння злочинній мобілізації громадян України на окупованому півострові. Так звану “призовну комісію” також для сприяння злочинній мобілізації створили у Севастополі – її очолив керівник окупаційної "адміністрації" міста Михайло Развожаєв.

Загалом у тимчасово окупованому Криму незаконно мобілізували близько 60 тисяч чоловіків.

За інформацією в розпорядженні Представництва, у місцях компактного проживання киримли росгвардійці прямо на вулиці роздавали повістки всім, хто проходив повз. Незаконно мобілізованих відвезли до навчання на полігони у смт. Перевальне та Козачу Бухту у Севастополі, - розповіли у відомстві.

Як повідомляли QIRIM.News, 21 вересня Президент РФ Володимир Путін оголосив про "часткову мобілізацію" в рф.

Як повідомляли QIRIM.News, Постійна Представниця Президента України в АР Крим Таміла Ташева під час брифінгу звернулася до громадян України в окупованому Криму із закликом саботувати мобілізацію, оголошену країною-агресором рф.

Як писали QIRIM.News, Президент України Володимир Зеленський заявив, що повістки кримським татарам в окупованому Криму - це елемент геноцидної політики Росії.