«Понад дві тисячі ракет, які російська армія випустила по Україні, були основною частиною їхнього запасу ракет», – Зеленський

Новини України та світу
Ліна Тимошина
19 Травня 2022, 08:29
Ліна Тимошина
19 Травня 2022, 08:29

Понад дві тисячі ракет, які російська армія випустила по Україні, були основною частиною їхнього запасу ракет. Про це у відеозверненні повідомив Президент України Володимир Зеленський. Він зазначив, що один із представників російської держави повідомив про те, що окупанти нібито почали використовувати в Україні комплекси лазерної зброї. Нібито для економії ракет.

По-перше, привертає до себе увагу той факт, що їм доводиться економити ракети і якось це пояснювати. Тобто більш як дві тисячі ракет, які російська армія випустила по Україні, були основною частиною їхнього запасу ракет. Тобто далі – тільки залишки, - сказав Зеленський.

По-друге, за його словами, всі вже побачили, як Росія воює. Недосвідченими строковиками, яких вона кидає у бій, як гарматне м'ясо. Мародерами, які вперше бачать нормальну побутову техніку в чужій країні. Старою радянською «бронею» без сучасного захисту. Забороненими фосфорними бомбами, якими вони спалюють школи та звичайні житлові будинки. І ракетами, більшість із яких витрачена російською армією на знищення абсолютно цивільної інфраструктури без жодного стратегічного воєнного результату.

Що ж, у пропаганді нацистської Німеччини був такий термін «вундерваффе». Диво-зброя. Що ясніше ставало, що у них немає шансів у війні, то більше було пропагандистських розмов про дивовижну зброю, яка буде нібито такою потужною, що забезпечить перелом у війні, - розповів Президент.

Зеленський сказав, що на третьому місяці повномасштабної війни Росія пробує знайти свою «вундерваффе». Нібито лазерну.

Це все точно свідчить про повний провал вторгнення. Але знов-таки і про те свідчить, що вони бояться визнати, що на найвищому державному та військовому рівні в Росії припустилися катастрофічних помилок. Тож будуть придумувати ще не одне «вундерваффе», поки Збройні Сили України й усі наші захисники й захисниці покроково звільнятимуть нашу землю, - наголосив очільник держави.