Понад дві тисячі військових з Кубані РФ направила на навчання в окупований Крим

Новини України та світу
Ліна Тимошина
14 Жовтня 2021, 12:01
Фото: Міноборони РФ
Ліна Тимошина
14 Жовтня 2021, 12:01

Понад дві тисячі військових з Краснодарського краю Росія підняла по тривозі для участі в командно-штабному навчанні (КШН) в окупованому Криму. Про це повідомило Міноборони РФ.

Автотранспортні колони, що складаються з понад 200 одиниць колісної техніки, виконають передислокацію в район полігону Опук у Криму. На марші військовослужбовці виконають завдання управління по каналах закритого радіозв'язку, а також забезпечення захисту від вогневого ураження, впливу зброї масового ураження умовного противника, - йдеться у повідомленні.

Цілями навчань росіяни називають перевірку готовності та здатності органів управління військ Південного військового округу для забезпечення безпеки РФ на південно-західному напрямку.

У КШН беруть участь з'єднання та військові частини ПВО, а також підрозділи військових баз, дислокованих в Абхазії, Вірменії, Південній Осетії, а також частина сил Чорноморського флоту, Каспійської флотилії, які відпрацюють практичні дії в акваторіях Чорного і Каспійського морів, - зазначили в російському оборонному відомстві.

Загалом окупанти залучили до навчань близько восьми тисяч військових та триста п’ятдесят одиниць техніки.

Як повідомляли QIRIM.News, 13 жовтня льотчики окремого корабельного винищувального авіаполку Північного флоту з Кольського Заполяр'я почали тренування на аеродромі в окупованих Саках.