Понад тисячу квитків у деокуповані міста у рамках благодійного проєкту «Квитки до перемоги» купили українці: лідер продажу- Сімферополь

Новини України та світу
Ліна Тимошина
14 Листопада 2022, 09:15
Фото: Укрзалізниця
Ліна Тимошина
14 Листопада 2022, 09:15

Понад тисячу квитків на залізницю продано у рамках благодійного проєкту “Квитки до перемоги”. Лідером серед напрямків став Сімферополь.

Про це повідомила координаторка платформи UNITED24 Ярослава Гресь на сторінці у Фейсбук.

Я зачаровано дивлюся на лічильник квитків. Продано 100, 200, 300, 500, 700, 1000… Сьогодні UNITED24 разом із «Укрзалізницею» запустили в продаж квитки на перші три рейси — з Києва до п’ятьох міст: уже деокупованого Херсона, а також Маріуполя, Донецька, Луганська та Сімферополя, - написала Гресь.

За її словами, проєкт «Квитки до перемоги» символізує віру українців в ЗСУ, в те, що вся Україна буде звільнена. Квиток можна придбати сьогодні, зберігати як символ і скористатися ним одразу після деокупації міст.

Усі квитки благодійні: кошти від їхнього продажу у повному обсязі будуть переказані на закупівлю last-mile транспорту — автівок, які допоможуть сполучити міста й селища на деокупованих територіях із найближчими залізничними вузлами.

Так от. Я зачаровано дивлюся на лічильник. Я, ні, ми всі, були впевнені, що лідером з продажів буде Херсон. Адже потяг туди відправиться найближчим часом. Але це не так. Беззаперечний лідер з продажу квитків — Сімферополь. Ось така віра в український Крим, - наголосила координаторка платформи.

Як повідомляли QIRIM.News, напередодні на честь звільнення Херсона, з мрією про Сімферополь, Укрзалізниця разом із платформою UNITED24 розпочала благодійний проєкт “Квитки до перемоги”. З 13 листопада можна оформити квитки на три перших рейси з Києва до п'ятьох міст: уже деокупованого Херсона, а також Маріуполя, Донецька, Луганська та Сімферополя. Рейси буде здійснювати легендарний «Потяг до перемоги», розписані вагони якого присвячені подвигам людей на тимчасово окупованих територіях. Оформити символічний квиток можна за посиланням.