«Повідомлення про удар по штабу чф рф у Севастополі є черговою невдачею російського флоту у війні з Україною», - британська розвідка

Новини України та світу
Ліна Тимошина
02 Серпня 2022, 12:15
Ліна Тимошина
02 Серпня 2022, 12:15

Повідомлення про так званий «удар» по штабу чорноморського флоту рф в окупованому Севастополі 31 липня, є черговою невдачею російського флоту у війні з Україною. Про це заявили у Міністерстві оборони Великої Британії у Твіттер, з посиланням на дані їхньої розвідки.

Повідомлення про удар по штабу чорноморського флоту росії в Севастополі в день військово-морського флоту стало черговою невдачею чорноморського флоту у п'ятимісячній війні проти України, що включає також й втрату свого флагмана - крейсера «москва» у квітні 2022 року, - наголошується у повідомленні британської розвідки.

У Міноборони Великої Британії додали, що після повідомлень про скасовані паради малоймовірно, що чорноморський флот зможе організовувати гучні публічні заходи паралельно з веденням бойових дій в Україні.

Як повідомляли QIRIM.News, зранку 31 липня окупаційний "губернатор" Севастополя Михайло Развожаєв повідомив у Телеграм, що подвір'я штабу російського флоту атакував "нерозпізнаний об'єкт - за попередніми даними безпілотник". За словами окупаційного чиновника поранені п'ятеро людей. Окупанти звинуватили українців.

Як писали QIRIM.News, дезінформація окупантів про завдання удару безпілотником ЗСУ по штабу Чорноморського флоту в Севастополі є свідомою провокацією. Це робота інформаційно-психологічних сил противника. Про це заявив речник Одеської ОВА Сергій Братчук.

Як повідомляли QIRIM.News, у пресслужба Військово-морських сил України на сторінці у Фейсбук заявили, що окупанти так бояться Збройні Сили України, що знаходять приводи для скасування заходів з нагоди так званого "свята".