Позбавили права на працю і доходи та вимагають сплатити штраф: окупанти в Криму продовжують репресії проти Білозерова

Новини України та світу
Шевчук Микола
07 Березня 2023, 13:22
Шевчук Микола
07 Березня 2023, 13:22

Окупанти в Криму від колишнього викладача Білогірського технікуму Андрія Білозерова, відправленого під домашній арешт за «дискредитацію» армії РФ, вимагають оплати адмінштрафів. При цьому чоловіка позбавили права на працю.

Про це він сам повідомив Крим.Реалії.

За його словами, після того, як його звільнили з технікуму та посадили під домашній арешт, у нього немає можливості заробляти собі на життя та сплатити штрафи.

Мої трудові та медичні книжки було вилучено у жовтні минулого року і досі мені не повернуто. З 21 грудня 2022 року забороняють виходити з дому через домашній арешт. Тим самим залишили без засобів для існування не тільки мене, а й мою дружину та 11-річну дитину, бо дружина працює медсестрою в лікарні, а на 10 тисяч рублів зарплати, не отримуючи від мене фінансової допомоги, жити проблематично. При цьому дзвонять і вимагають оплати за накладені ними штрафи в 40 і 42 тисячі рублів, незважаючи на те, що самі ж позбавили не тільки роботи, а й самої можливості заробітку, посадивши під домашній арешт, – розповів він.

Як повідомляли QIRIM.News з посиланням на Крим.Реалії, на початку січня засуджений російським судом на два місяці домашнього арешту колишній викладач Білогірського технікуму Андрій Білозеров повідомив, що голодує через відсутність фінансів та можливість купити продукти.