«Правоохоронна та судова системи в Криму – це єдина «репресивна машина», - прокуратура АРК про вирок Джелялу та братам Ахтемовим

Новини України та світу
Асіф АлієвQHA
21 Вересня 2022, 11:16
Асіф АлієвQHA
21 Вересня 2022, 11:16

Сьогодні, 21 вересня 2022 року, окупаційний Верховний суд Криму виніс черговий незаконний вирок заступнику голови Меджлісу кримськотатарського народу Наріману Джелялу, а також Асану та Азізу Ахтемовим.

Прокуратура АРК заявила, що правоохоронна та судова системи в Криму – це єдина «репресивна машина», ціллю якої є лише переслідування та залякування цивільного населення півострова, в тому числі, корінного кримськотатарського народу.

«Під її «колеса» потрапляють всі ті, хто займає проукраїнську позицію, громадяни, що не змирилися з окупацією, беззаконням і терором на півострові. Показово, що Нарімана Джеляла затримали в минулому році відразу після участі в Саміті Кримської платформи. Затримання пов’язано з його громадською та політичною діяльністю, висвітленням злочинів окупантів, свободою слова та боротьбою за права людини» - зазначив  керівник прокуратури Криму Ігор Поночовний.

Він також додав, що усі факти вчинення злочинів РФ та її окупаційною адміністрацією в Криму, у тому числі, відносно кримських татар, фіксуються в кримінальних провадження прокуратури автономії.

Нагадаємо, сьогодні так званий "Верховний суд" Криму оголосив вирок першому заступнику голови Меджлісу, політв'язню Наріману Джелялу та активістам братам Асану і Азізу Ахтемовим.