«Правоохоронці» прийшли в СІЗО до Сулейманова і допитували, куди зник його син» — адвокат

Новини
Ірина Требунських
30 Липня 2020, 14:20
Руслан Сулейманов
Ірина Требунських
30 Липня 2020, 14:20

Адвокатеса Ліля Гемеджи відвідала політв’язня Кремля Руслана Сулейманова у СІЗО окупованого Росією Сімферополя. Фігурант «другої сімферопольської групи» у «справі Хізб ут-Тахрір» розповів, як окупанти під час пошуків його трирічного сина Муси чинили на нього психологічний тиск.

В суботу, наступного після зникнення сина дня, до камери Сулейманова прийшли «правоохоронці», які не представилися і були в цивільному.

Вони чинили на Сулейманова психологічний тиск, вимагаючи сказати, де його син.

Неприпустимо застосовувати такі методи ні до кого — тим паче до мого підзахисного, який визнаний політв’язнем. Весь цей тиск був націлений на формулювання певної суспільної думки і щоб здійснити психологічний тиск на самого Сулейманова, — пояснила Гемеджи.

Адвокатеса додала, що таким чином окупанти відпрацьовували версію, що нібито сам Сулейманов організував викрадення сина, хоч він у цей час перебував за ґратами.

Коли стало відомо про загибель трирічного Муси, Сулейманова окупанти так і не відпустили на поховання сина.

⚡️«СОТРУДНИКИ ПРАВООХРАНИТЕЛЬНЫХ ОРГАНОВ ТРЕБОВАЛИ ОТ РУСЛАНА СКАЗАТЬ, ГДЕ ЕГО СЫН», - адвокат Лиля ГемеджиАдвокат...

Опубліковано Крымская солидарность Середа, 29 липня 2020 р.

Як повідомляли «Кримські новини», трирічний Муса Сулейманов у п’ятницю, 24 липня, грався біля свого дому в пісочниці, звідки зник безвісти близько шостої вечора. До пошуків одразу долучилися тисячі людей, серед яких було багато волонтерів.

Тіло мертвого трирічного Муси Сулейманова знайшли 26 липня у зливній ямі поблизу будинку.