Представники азербайджанської діаспори висловили співчуття у зв'язку з роковинами Геноциду 18 травня 1944 року та підтримку кримськотатарському народу

Новини України та світу
Асіф АлієвQHA
18 Травня 2022, 15:34
Асіф АлієвQHA
18 Травня 2022, 15:34

Сьогодні, 18 травня, представники азербайджанської діаспори провели зустріч з представниками Меджлісу кримськотатарського народу в Києві.

Про це розповів QIRIM.News голова ініціативної групи азербайджанців Ялчин Гахраманоглу.

Він зазначив, що азербайджанці висловили повну підтримку та готовність разом із кримськими татарами допомагати Україні та Криму.

«Ми висловили співчуття з нагоди Дня депортації 18 травня 1944 року. Крім цього, ми разом із лідерами кримськотатарського народу обговорили подальші плани азербайджанців в Україні. Ми — азербайджанці в Україні, як і у 2014 році, повинні координувати наші дії та плани разом із кримськотатарським народом», - зазначив Гахраманоглу.

Активіст переконаний, що у політиці «треба тримати шлях із чесними та патріотичними людьми», маючи на увазі Меджліс та його керівників.

«Які б події не були в цій країні, чесні та гідні люди, які люблять цю державу, завжди залишаються на політичному плаві», - сказав він.

У березні Гахраманоглу заявив, що азербайджанці єднаютьсяз братнім кримськотатарським народом. «Національні ціли, політичні принципі кримських татар не байдужі нам — азербайджанцям України. Ми вважаємо своїм боргом та честю діяти заради вільної України та вільного Криму», - сказав він