Президент Чехії назвав агресію РФ «словесною війною», Кулеба відреагував

Новини України та світу
Ліна Тимошина
07 Лютого 2022, 08:48
Фото: euronews//Lisa Leutner
Ліна Тимошина
07 Лютого 2022, 08:48

Президент Чехії Мілош Земан не поділяє побоювань щодо можливого подальшого вторгнення РФ в Україну. Про це він сказав в інтерв'ю телеканалу CNN Prima News. Земан назвав російську агресію "словесною війною по обидва боки".

Також президент Чехії зазначив, що росіяни "не збожеволіли". Крім того, за його словами, вторгнення в Україну може принести їм користь тільки як "військове попередження". Водночас це спричинить значно більші втрати через запровадження санкцій.

Якщо ви порівняєте прибуток і збитки (через вторгнення РФ в Україну - ред), оскільки вони (росіяни - ред.) не є нерозумними, то зрештою вони постраждали б, вони навіть постраждали б значно більше, — заявив Земан.


На заяви президента Чехії відреагував міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба на своїй сторінці у Твіттер. Він зазначив, що чергова спроба президента Земана завдати шкоди українсько-чеським відносинам завершиться черговою невдачею.

З нетерпінням чекаю в Україні Яна Липавського (очільник МЗС Чехії – ред). Він представляє відповідальний уряд, який розуміє, яку небезпеку для Чехії та Європи загалом становить агресія РФ проти України, – написав Кулеба.