Президент Естонії Каріс: Путін відповідатиме перед майбутніми поколіннями за свої насильницькі дії

Новини України та світу
Ліна Тимошина
22 Лютого 2022, 14:31
Фото: ОПУ
Ліна Тимошина
22 Лютого 2022, 14:31

Відповіддю на визнання Росією так званих "ДНР" і "ЛНР" мають бути санкції проти Російської Федерації. Про це заявив президент Естонії Алар Каріс на спільній з Президентом Володимиром Зеленським пресконференції у Києві. Він зазначив, що Росія має припинити провокації та розпалювати конфлікт, який триває вже вісім років.

Москва має негайно і безумовно відкликати свої війська з України. Ми засуджуємо усі військові і гібридні дії проти України, - наголосив Каріс.

І додав, що президент Росії Володимир Путін відповідатиме перед майбутніми поколіннями за свої насильницькі дії.

Це вирішальний момент в європейській історії. Президент Путін буде відповідати перед майбутніми поколіннями за свої насильницькі дії. Європейські та західні лідери мають захистити свої цінності, прихильність до Європи, об’єднаної та мирної, - сказав президент Естонії.

Каріс заявив також про підтримку Естонією територіальної цілісності України.

Ми не визнаємо незаконну анексію території України, - сказав він.

Як повідомляли QIRIM.News, 21 лютого президент Росії Володимир Путін підписав указ про визнання «незалежності» так званих «ЛНР» та «ДНР». Це рішення викликало засудження всьго світу.

Як повідомляли QIRIM.News,  Володимир Путін доручив ввести на окуповані східні території України російські війська для «підтримки миру».

Як повідомляли QIRIM.News, 22 лютого президент України Володимир Зеленський під час пресконференції з Президентом Естонії Аларом Карісом у Києві заявив, що розгляне питання розриву дипломатичних відносин з Росією.