Президент УАФ терміново вилетів до Риму через рішення УЄФА щодо форми збірної

Новини України та світу
Хельга Полтавка
10 Червня 2021, 18:26
Хельга Полтавка
10 Червня 2021, 18:26

Президент УАФ Андрій Павелко прокоментував заборону УЄФА на використання гасла «Героям слава» на ігровій формі збірної України.

Про це він написав у Facebook.

Учора ввечері ми отримали листа від УЄФА щодо нових рішень, які були прийняті стосовно форми національної збірної з футболу. Зранку, я терміново вилетів у Рим, де перебуваю зараз і де тривають наші перемовини з представниками УЄФА, — повідомив Павелко.

У своєму листі УЄФА підтверджує, що дизайн форми був попередньо погоджений до кожної літери — включно з гаслом «Героям слава!».

Це гасло вже давно є традиційним привітанням для наших вболівальників на всіх стадіонах і на всіх матчах національної збірної України. Воно футбольне і саме тому було затверджене УЄФА. Кілька днів тому це підтвердив і офіційний коментар європейського футбольного союзу щодо нового дизайну форми нашої збірної, — акцентує функціонер.

«УАФ завжди поважала міжнародні спортивні принципи і слідувала правилам, якими у своїй роботі керуються найвищі футбольні органи. Так було й цього разу, і буде надалі. Триматиму вас в курсі перебігу переговорів», — підсумував Павелко.

Учора ввечері ми отримали лист від УЄФА щодо нових рішень, які були прийняті стосовно форми національної збірної з...

Posted by Андрій Павелко on Thursday, June 10, 2021

Нагадаємо, депутат Держдуми РФ Дмитро Свіщєв закликав УЄФА заборонити збірній України виступати на Євро-2020 у новій формі з Кримом. А ексбоксер Микола Валуєв заявив, що «це спроба політизувати спорт і це негарно».

Раніше в УЄФА затвердили нову форму — з Кримом і Донбасом на мапі України.

Як повідомляли «Кримські новини», головний тренер національної збірної з футболу Андрій Шевченко прокоментував реакцію Росії на нову форму українців.