Про Поклонську ми ніколи не забудемо і не залишимо в спокої – Кулеба

Новини України та світу
Алла Трапезова
26 Жовтня 2021, 19:04
Алла Трапезова
26 Жовтня 2021, 19:04

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба годину відповідав на запитання українців в Twitter. Зокрема, він відповів і на запитання про окупований Крим, а також про екс-прокурора окупованого півострова, а нині – надзвичайного та повноважного посла РФ у Кабо-Верді Наталю Поклонську.

Говорячи про те, чи є в України шанси екстрадувати Поклонську з Кабо-Верде, Кулеба заявив: «Про Поклонську ми ніколи не забудемо і не залишимо її в спокої. Як і інших зрадників».

Також Кулеба додав, що безпосередньо питаннями екстрадиції займаються Генпрокуратура, Мін’юст та МВС.

Крім того, розповідаючи про те, чи продовжується робота в напрямку «Кримської платформи», міністр зауважив, що вважає цей саміт історичним успіхом України.

Ми вже створили мережу контактних осіб з питань «Кримської платформи» в МЗС країн-учасниць. Активно працюємо над долученням нових країн. Йде планова робота без зайвого галасу. Крим — це Україна. Втілюємо це гасло конкретними справами, — додав Кулеба.

Нагадаємо, з 13 жовтня Поклонська стала послом країни-агресора в Кабо-Верде. Поклонська, яка після окупації Криму перейшла на бік ворога і дослужилася до посади заступника комітету Держдуми РФ, заявляла, що хоче приїхати до Києва послом Росії.