Профспілка «Крименерго» залишила всеросійську профільну профспілку. Ігнорують думку працівників

Новини України та світу
Асіф АлієвQHA
01 Липня 2022, 12:16
Асіф АлієвQHA
01 Липня 2022, 12:16

Первинна профспілкова організація держпідприємства «Крименерго» у повному складі залишила Всеросійську Електропрофспілку після ігнорування керівництвом ВЕП проблем і несправедливого ставлення, що накопичилися.

Про це Кримінформ повідомив голова первинної профспілкової організації ГУП РК «Крименерго» Олег Цветков.

"Наші численні звернення керівництвом ВЕП були проігноровані, взаємодія з Кримською міжрегіональною організацією профспілки повністю була відсутня, попри те, що наші внески забезпечували 90% її бюджету", - розповів він.

У січні керівництво первинної профспілкової організації «Крименерго» вже звертало увагу на те, що керівництво Кримської міжрегіональної організації енергетиків та вища структура повністю ігнорує думки працівників підприємства.

Первинна профспілкова організація «Крименерго» була найчисленнішою та забезпечувала основну частину бюджету Кримської міжрегіональної організації, але жодної допомоги, сприяння, розв'язання проблем у відповідь не отримувала.

Більше того, «Крименерго» отримало незрівнянно меншу кількість делегатів на конференцію, на якій мали обирати всі керівні виборні органи Кримської міжрегіональної організації. Профорганізація держпідприємства просила усунути цю несправедливість, але не була почута.