«Прокуратура» Криму просить умовні терміни фігурантам «справи Веджіє Кашка». Пом'якшувальна обставина — похилий вік

Новини
Асіф АлієвQHA
10 Квітня 2019, 17:52
Асіф АлієвQHA
10 Квітня 2019, 17:52

На сьогоднішньому засіданні «Київського районного суду» Сімферополя "прокурор" попросив призначити умовні терміни ув'язнення чотирьом літнім фігурантам так званої «справи Веджіє Кашка».

Як повідомляє "Кримська солідарність", обвинувачення пропонує позбавити волі на три роки умовно Кязіма Аметова, Руслана Трубача і Бекіра Дегерменджі з випробувальним терміном на три роки, а для Асана Чапуха — 3,5 роки умовно також з трирічним випробувальним терміном.

Під час відкритого слухання "прокурор" заявив, що підсудні винні у скоєнні злочину, однак просив взяти до уваги пом'якшуючі обставини: похилий вік, позитивні характеристики обвинувачених і відсутність у них судимостей.

⚡️СУД ПО «ДЕЛУ ВЕДЖИЕ КАШКА»Информационный пост10.04.2019UPD_3. Объявлен перерыв. Следующее судебное заседание...

Опубліковано Крымская солидарность Середа, 10 квітня 2019 р.

Нагадаємо, на засіданні 20 лютого "прокуратура" завершила допит свідків звинувачення і представила матеріали справи "суду".

Як повідомляв адвокат Микола Полозов, який проводить власне розслідування загибелі Веджіє Кашка, російські слідчі органи ретельно приховували матеріали справи від її рідних та їхніх адвокатів.

Фігурантами «справи Веджіє Кашка» є чотири кримських активіста — 66-річний Асан Чапух, 52-річний Руслан Трубач, 58-річний Бекір Дегерменджі та 61-річний Кязім Аметов, які були затримані у Сімферополі 23 листопада 2017 року. Їх звинувачують у вимаганні грошей у громадянина Туреччини Юсуфа Айтана.

24 січня 2019 року трьох фігурантів справи відпустили під домашній арешт у зв'язку зі станом їхнього здоров'я. Четвертий обвинувачуваний російською владою Асан Чапух був переведений під домашній арешт трьома місяцями раніше 10 жовтня 2018 року.